MADRID PODPOŘIL ABIDALA A MUAMBU , ALE UTKÁNÍ NEZVLÁDL A REMIZOVAL

19.03.2012 17:17

Real Madrid se v rámci 28. kola La Ligy utkal na domácim hřišti s Malagou , jasným favoritem byl Real Madrid který 11 utkání po sobě zvítězil.Hráči nastoupili s tričkami na podporu Erica Abidala  a Fabrice Muambu , který v sobotním utkání FA Cupu zkolaboval a v nemocnici bojuje o život,ale jeho stav se lepší.Do zápasu vtrhli domácí svižným tempem a v 35. minutě vedli zásluhou Karima Benzemu 1-0,celý zápas byly lepší týmem , jenže v poslední minutě utkání přišel přímý kop pro Malagu  zpoza "šestnáctky" kterého se ujal Santi Cazorla a nechytatelnou ránou srovnal na 1-1.Zápas tímto výsledkem také skončil a jelikož Barca v sobotním utkání vyhrála na hřišti Sevilly 2:0 tak je náskok Realu na prvním místě tabulky už "jen" 8 bodů.V tomto zápase vyšel Cristiano Ronaldo brankově na prázdno a tak Messi v tabulce střelců ztrácí už jen 1 branku.