LEO MESSI PŘEPSAL HISTORII , BARCA ZVÍTĚZILA 5:3

20.03.2012 22:45

Povedlo se! Lionel Messi dokázal překonat výkon Cesara Rodrigueze (232 branek).Celý první poločas se odehrával v reži Barcelonských , hned ve 4. minutě se jim podařilo zásluhou Xaviho jít do vedení 1-0.Další branka přišla v 17. minutě zásluho Lea Messiho a s tím i vyrovnání historického rekordu.Vstup do druhé půle se Barcelonským příliš nepovedl , hostům se zásluhou Mainze a Siquiery ( PK , Alves 1.ŽK ) podařilo srovnat,to by ale na hřišti nesměl být Lionel Messi který vstřelil svou 2.branku v utkání a poslal Barcelonu do vedení 3-2 , na 4-2 upravil střídající Tello který na hřišti nahradil Alexise.Nevím jestli teď může přijít jiné jméno hráče který vstřelil 5. branku domácích , ano byl to Lionel Messi (234. branka za Barcu).Hosté se už zmohli jen ke zkorigování stavu a to na 5-3 zásluhou Siquery z pokutového kopu ( Alves 2.ŽK = ČK).Leo také předběhl v tabulce střelců Cristiana Ronalda , ovšem Real má zítřejší zápas k dobru.

Barcelona [5 - 3] Granada

4' [1 - 0] X. Hernandez
17' [2 - 0] L. Messi
55' [2 - 1] D. Mainz
62' [2 - 2] G. Siqueira (pen.)
67' [3 - 2] L. Messi
82' [4 - 2] C.H. Tello
86' [5 - 2] L. Messi
89' [5 - 3] G. Siqueira (pen.)